TRAP ATIŞLARI NEFES KESTİ

19 Mayıs Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından organize edilen trap atışları etkinliğinin bu yıl 3.sü gerçekleşti.

19 Mayıs İlçesi Dereköy Taşkelik Mahallesi trap alanında gerçekleştirilen etkinliğe, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Abdullah Tekelier, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu, Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu (KAYHAF) Başkanı Mustafa Sezer, Protokol üyeleri ve çok sayıda trap sever sporcu katıldı.

Trap Amatör, Trap Profesyonel, Trap Bayan, Tek kurşun atışlarının yapıldığı ve çekilişle birçok hediyenin dağıtıldığı etkinliğe farklı illerden yaklaşık 500 sporcu katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçesi olarak Kültür ve Sanat Şenliği anlamında Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneğimiz ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile önemli bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Yarışların her yıl büyüyerek ve ilgi görerek devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, bölgeyi Türkiye'deki sayılı trap sahalarından biri haline getirmeye çalışacaklarını dile getirdi.

Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Seyit Aydın ise etkinliğe verdikleri destekten dolayı 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu’na teşekkür etti.