Hayaller Gerçeğe Dönüşmüştür.

Hayaller Gerçeğe Dönüşmüştür.

2 Nisan 2018 itibariyle 696 sayılı KHK ile sürekli işçi kadrosuna geçen 30 taşeron işçi Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; "Fedakârca çalışan siz değerli mesai arkadaşlarıma kadronuzun hayırlı olmasını diliyorum. Şimdi işimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz. Bizler bundan sonra kamunun birer çalışanı olarak işlerimize, canla başla milletimiz, devletimiz, insanımız ve 19 Mayıs’ımız için gece gündüz çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Artık hizmet ihaleleri sonuçlandı mı, acaba yarın ne olur gibi kaygılarınız son bulmuş, hayaller gerçeğe dönüşmüştür. ”dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ”İnsana ve emeğe saygısı olan herkesin tarihi bu kararnameyi ayakta alkışlamasını bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve Bakanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu sürecin tüm taşeron çalışanlarımıza, ülkemize ve ülke insanımıza hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Ziyarette ayrıca 1 Nisan doğum günü olan Başkan Topaloğlu'na sürpriz yapan işçiler; "Bugün sizin doğum gününüz, bizim ise yeniden doğduğumuz gün. Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Hükümetimiz tarafından çıkartılan 696 sayılı Kanun Hükmünde kararname ile bizleri sürekli işçi kadrosuna kabul eden siz değerli başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. “dediler.