Başkan Topaloğlu’nun Eşi Banu Topaloğlu Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti.

Başkan Topaloğlu’nun Eşi Banu Topaloğlu Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu,19 Mayıs Belediye Meclis üyesi Ayten Aksan ile beraber, Yaşlılar Haftası sebebiyle 19 Mayıs ilçesindeki yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Yaşlılar ile sohbet eden dertlerini dinleyen ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun selamlarını ileten Banu Topaloğlu “Millet olarak yaşlılarımızı yük olarak görmeyen tam aksine onlara ihtimamla ve sevgiyle yaklaşmamızı sağlayan bir kültüre sahibiz. Yaşlılarımıza ve sorunlarına duyarlı yaklaşmanın insanlık görevi olduğunu düşünüyorum. Bizleri bu günlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sağlamak bizlerin öncelikli görevidir. Unutmamalıyız ki yaşadığımız sürece herkes bir gün yaşlanacaktır. Yaşlılarımızın geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri, her zaman yararlanmamız gereken geçmişe ve bu güne olduğu kadar geleceğe de ışık tutan birer kaynaktır.

İlçemizde yaşayan yaşlılarımızı sadece Yaşlılar haftasında değil, her zaman ziyaret etmeye çalışıyor, sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bu duygularla bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, kendilerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” dedi.