ALAÇAMLILAR DERNEĞİ BAŞKANIMIZ OSMAN TOPALOĞLU’NU AĞIRLADI.

İlçemizde Alaçamlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanımız Osman Topaloğlu belediye meclis üyeleriyle birlikte sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Dernek hizmet binası yanında yapılan kahvaltı programına başkanımız Osman Topaloğlu, Alaçamlılar derneği başkanı Abdullah Bülbül, belediye meclis üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

Başkanımız Osman Topaloğlu, Sivil toplum kuruluşlarının amaçları ilçelerine ciddi anlamda katkı sağlar. 19 Mayıs Alaçamlılar Derneği kurulduğu günden bugüne gerek kuruluş amaçlı ilçemizde yaşayan Alaçamlılar kültürünü yaşatmaya çalışan bir dernektir. Belediye olarak alaçamlılar derneğinin faaliyetlerine gereken katkıyı vermeye hazırız. Derneğinizde, çok iyi organizasyonları yapabilecek arkadaşlarınız var, yapılan çalışmalarda bunları görüyoruz. Üyeleriniz Samsun ilçelerinde yapılan faliyetlerde aktif rol alıyor, İstanbul’da Alaçamlıların keşkek gününe katıldığımda 19 Mayıs Alaçamlılar derneği üyeleri oradaydı. İl dışındaki organizasyonlarda 19 Mayıs Alaçamlılar Derneği olarak sizlerin orada olmanız, İlçenin tanıtım alanında önemli bir yeri var. Sosyal anlamda kurulan derneklerin, ilçelere katkı sağlayacağını inanıyorum”dedi.

19 Mayıs Alaçamlılar Derneği başkanı Abdullah Bülbül; Sabah kahvaltısına katılan başkanımız Osman Topaloğlu ve belediye meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Derneğimizde sosyal faaliyetlerimiz başlamıştır.17 Ağustosda Alaçam Hüseyin dede keşkek şenliklerine dernek olarak katılımı sağlayacağız,Başkanımız Osman Topaloğlunu şimdiden şenliğimize davet ediyorum”dedi.