BÜYÜK DEĞİŞİMLER KÜÇÜK BİR DOKUNUŞLA BAŞLAR.

Yeşilay ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, geleceğin bağımsız gençleri için “Büyük Değişimler Küçük Bir Dokunuşla Başlar Projesi” kapsamında 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampında öğrencilere seminer verildi.

Sunuculuğunu 19 Mayıs Hamidiye İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Şeyma Kabataş’ın yaptığı program Mümin Argun ve Cihan Güneş tarafından yapılan bağımlılıkla mücadele farkındalık eğitim sunumu ile son buldu.

Semire katılan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu” Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızı ve toplumumuzu tehdit eden sigara, alkol, uyuşturucu, kumar, teknoloji bağımlılığı ile mücadeleyi amaçlayan ve bu yolda önemli başarılar elde eden Türkiye Bağımlılıkla mücadele eğitimi ve projesi, genç neslin sağlıklı yetişmesi için emin adımlarla ilerlemektedir. Bundan sonraki nesillerin daha sağlıklı bir hayat sürmelerine katkı sunmaya devam edecektir. Uyuşturucu ile mücadele de hep birlikte çalışmak ve mücadele etmek şart. Bu projenin yürütülmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Programa 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Tekelier, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Şube Müdürleri Caner Can Koç, Osman Demirpençe, okul Müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.