TURİZM’DE ÖNCÜ KENT 19 MAYIS

IMC Turizmin sahibi Filistinli İşadamı Mohammad Qawasmi, Samsunlu İşadamı Soner Dursun ve beraberindeki heyet 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Körfez Ülkelerinden, Samsun’a turist çekmek isteyen Samsunlu İşadamı Soner Dursun ve IMC Turizmin sahibi Filistinli İşadamı Mohammad Qawasmi, turizmde öncü kent olarak gördükleri 19 Mayıs İlçesini ve belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.

19 Mayıs ilçesinin doğal güzellikleri bakımından farklı olduğunu belirten Mohammad Qawasmi, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ile fikir alış-verişinde bulundu.

Mohammad Qawasmi’ye teşekkür eden 19 Mayıs Belediye Osman Topaloğlu, ‘’Kuş Cenneti ile, Nebiyan Turizm Bölgesi ile, Karadeniz’in en uzun sahil bandına sahip olan 19 Mayıs İlçemizin Körfez Ülkelerinde tanıtımını yapmak adına gerçekleştirilecek olan çalışmalar için IMC Turizmin sahibi Mohammad Qawasmi Beyefendiye ve ekibine teşekkür ediyorum. 19 Mayıs İlçemiz özellikle doğa turizmi açısından adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bunu daha ilerilere taşımak istiyoruz.’dedi.