Makaleler

Başkanın Mesajı

bSKnBizler, hamuru millet aşkıyla yoğurulmuş, kumaşı hizmet sevdasıyla biçilmiş, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen seçilmişleriz. 29 Mart 2009’dan beri, sizlerin teveccühleriyle; ‘Gelişim’ sözü vererek hizmet maratonuna başladık. Büyük coşku ve heyecanla çıktığımız yolda, ilçemizin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden çalıştık, ürettik. Bugün şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz: Biz, 19 Mayıs’ta tarih yazdık. Her sayfası bir ‘Gelişim Destanı ‘ olan bu tarihi, sizlerle beraber yazdık.

İlçemiz, Kuş Cennetiyle, Nebyan Dağıyla, Sahiliyle, Spor yatırımlarıyla, Gençlik Kamplarıyla, Park ve bahçeleriyle, Kadınlar Kültür Merkeziyle, Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeriyle, Üniversitesiyle, Yurtlarıyla, Havaalanıyla, Yeni Okullarıyla, Çevre Düzenlemeleriyle, birçok gerçekleşen ve gerçekleştirilecek olan projelerle, daha da önemlisi; toplumsal birlik, beraberlik, kardeşlik yapısına önem veren ‘insan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışıyla büyüdü.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteğiydi. Sizlerle yakaladığımız sinerji sayesinde sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın, değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde sergiledik.

 

Geçmişe gururla bakarken, gelecek için daha da umutlanıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak, ‘Gelişime devam’ diyorum.

Tek Hedefimiz TÜRKİYE'ye ve SAMSUN'a Yakışır MODERN BİR 19  MAYIS

                                                                                                                     OSMAN TOPALOĞLU

                                                                                                              19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI